بازسازی صحنه قتل ۲ کاسب کرمانشاهی

بازسازی صحنه قتل ۲ کاسب کرمانشاهی

متهم قتل: فقط می خواستم آنها را بترسانم!
صحنه قتل دو نفر از یکی از مجتمع های تجاری کرمانشاه که چند روز پیش توسط یکی دیگر از صاحبان این مجتمع کشته شدند، با حضور قاتل و بازپرس این پرونده بازسازی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، امیرحیدر محمدی، بازپرس ویژه قتل دادسرای و انقلاب استان کرمانشاه، امروز (5 شهریور) پس از بازسازی صحنه قتل در جمع خبرنگاران گفت: ظهر پنجشنبه 3 شهریور) بنا به اعلام مرکز فوریت های پلیسی به دلیل وقوع یک جنایت در یکی از مجتمع های تجاری منطقه مسکونی کرمانشاه به این محل آمدیم.

وی افزود: پس از رسیدن به محل در طبقه دوم این پاساژ با جسد دو شهروند مواجه شدیم که قاتل نیز پس از جنایت متواری شده بود.

بازسازی صحنه قتل ۲ کاسب کرمانشاهی

بازپرس ویژه قتل های بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب استان گفت: با بررسی های انجام شده مشخص شد متهم قاتل بر سر یک نزاع تجاری با دو نفر از مشاغل همسایه خود درگیر شده و با شلیک اسلحه آنها را به قتل رسانده است. تعیین شده .

وی افزود: با توجه به اینکه قاتل متواری شده بود بلافاصله عملیات شناسایی و دستگیری وی در دستور کار قرار گرفت و ظرف مدت 36 ساعت در یکی از شهرهای مرکزی کشور دستگیر و به کرمانشاه منتقل شد.

محمدی با بیان اینکه متهم به قتل دو نفر اعتراف کرد، گفت: بازسازی صحنه جنایت امروز (یکشنبه) برای تکمیل تحقیقات پرونده در حال انجام است و سپس انگیزه متهم از قتل بررسی می شود.

به گفته این مقام مسئول، متهم پرونده سه اتهام از جمله نظارت بر قتل عمد، حمل و نگهداری سلاح گرم و زورگیری با سلاح گرم دارد.

ادامه مطلب  تمدید مهلت ارسال آثار به نهمین جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی تا ۳۰ آذرماه

متهم قتل نیز پس از بازسازی صحنه جنایت از چگونگی وقوع این جنایت گفت: حدود هفت سال پیش با دو مقتول درگیری تجاری داشتم و روز پنجشنبه ساعت 12 دوباره با هم درگیر شدیم.

وی افزود: از آنجایی که مدتی پیش با این دو نفر درگیر شده بودم، برای ترساندن آنها یک قبضه کلت کمری خریدم و در مغازه نگهداری کردم.

متهم با قتل ادامه داد: آن روز پس از درگیری با یکی از مقتولین، او ابتدا با چوب به بازویم زد به طوری که روی زمین افتادم. سپس به فروشگاه رفتم و سعی کردم اسلحه را بگیرم، اما پشیمان شدم و بیرون رفتم. مقتول دوم در مغازه ایستاده بود و با عصبانیت می خواست میانجیگری کند، این بار وارد مغازه شدم، اسلحه را برداشتم و با سه تا چهار گلوله به قربانی اول و چهار تا پنج تیر به قربانی دوم شلیک کردم.

وی افزود: پس از این حادثه از محل متواری شدم و اسلحه را به داخل رودخانه انداختم و سپس به یکی از مرزهای شمال غربی گریختم و قصد خروج از کشور را داشتم که عذاب وجدان داشتم و پشیمان شدم و به یکی از شهرهای مرکزی

متهم قاتل با بیان اینکه پشیمان است گفت: می خواستم تسلیم پلیس شوم که خودشان دستگیرم کردند. تنها قصدم این بود که آنها را بترسانم، اما نمی دانم در یک لحظه چه اتفاقی افتاد که آنها را کشتم.

حتما ببینید

لوازم التحریر یک دانش آموز چقدر آب می‌خورد؟

لوازم التحریر یک دانش آموز چقدر آب می‌خورد؟

ارزان ترین خودکار بازار حدود 6000 تومان قیمت دارد اما برخی خودکارها و خودکارهای خاص …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *