تمدید مهلت ارسال آثار به نهمین جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی تا ۳۰ آذرماه

تمدید مهلت ارسال آثار به نهمین جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی تا ۳۰ آذرماه

دبیر اجرایی جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی مدارس از تمدید پذیرش فیلم کوتاه دانش آموزی تا 9 آذرماه خبر داد و گفت: با توجه به استقبال دانش آموزان و درخواست مسئولان مدارس در استان های مختلف، دبیرخانه جشنواره ادامه خواهد داشت. پذیرش کار دانش آموزان تا 9 آذر. خواهد داد

به گزارش خبرکو به نقل از ایلنا ، از دبیرخانه دائمی نهمین جشنواره فیلم دانش آموزی مدارس، محمد درویشی، دبیر اجرایی جشنواره فیلم کوتاه مدرسه ای با اشاره به دریافت بیش از 5200 اثر از 31 استان کشور تاکنون، گفت: ما در این جشنواره حضور داشته ایم. به دلیل استقبال دانش آموزان و درخواست مسئولین مدارس در استان های مختلف، دبیرخانه جشنواره تا 9 آذرماه به دریافت آثار دانش آموزان ادامه می دهد.

تمدید مهلت ارسال آثار به نهمین جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی تا ۳۰ آذرماه

وی افزود: علاقه مندان به شرکت در نهمین جشنواره فیلم کوتاه مدرسه ای، دانش آموزان از سراسر کشور و تمامی مقاطع تحصیلی می توانند آثار خود را در سایت جشنواره (www.madresefestival.ir) و همچنین در ویژه نامه ارسال و بارگذاری کنند. ربات جشنواره در اپلیکیشن شاد. .

درویشی با بیان اینکه امکان شرکت در این جشنواره به صورت انفرادی یا گروهی وجود دارد و محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد، ادامه داد: جشنواره فیلم مدرسه در دو بخش اصلی و فرعی آثار دریافت می کند که بخش اصلی شامل داستان است. محورها، این انیمیشن، فیلم مستند، موزیک ویدیو و تلویزیون است و در کنار آن نیز فیلمنامه نویسی، عناصر تبلیغاتی فیلم (پوستر، عکس و تیزر) و موسیقی فیلم و موزیک ویدیو وجود دارد.

مدیر اجرایی جشنواره فیلم کوتاه مدرسه‌ای گفت: هدف از برگزاری این جشنواره کشف استعدادهای هنری دانش‌آموزان سراسر کشور، ایجاد فضای بروز استعدادها، تربیت نیروهای خلاق و ارتباط مستعدان هنر دانش‌آموزان است. علاقه مند به ساخت فیلم در سراسر کشور واقع شده است.

ادامه مطلب  دستگیری دو نفر متخلف قطع درختان جنگلی در استان اردبیل

حتما ببینید

لوازم التحریر یک دانش آموز چقدر آب می‌خورد؟

لوازم التحریر یک دانش آموز چقدر آب می‌خورد؟

ارزان ترین خودکار بازار حدود 6000 تومان قیمت دارد اما برخی خودکارها و خودکارهای خاص …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *