از نقطه شروع تا کسب درآمد میلیاردی ام

از نقطه شروع تا کسب درآمد میلیاردی ام

در شروع کار خود در حوزه کود اطرافیانم  ناامیدانه تلاش های مرا بیهوده میدانستند که با باور قلبی خود توانستم موفق به ایجاد  کسب و کاری  پر درآمد شوم.

کود

انواع کود جلبک دریایی به عنوان بهترین کود برای رشد گیاهان به حساب می آید و تامین کننده مواد غذایی با ارزش گیاه می باشد.

شرکت ما یک مرکز معتبر برای فروش انواع کود جلبک دریایی و با ارائه مشاورهای کارشناسان خود، این کود را با نازلترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار می دهد و شما عزیزان که قصد خرید دارید، می توانید به این مرکز مراجعه و از قیمت این کود مطلع شوید.

کود جلبک دریایی را می توان از محیط زیست بدون آسیب رساندن به آن برداشت نمود و دلیل اینکه جزء کود ارگانیک به حساب می آید بخاطر این است که از مواد ارگانیک به وجود آمده است.

این کود تاثیرات زیادی بر روی رشد گیاهان دارد و کودی است که می شود برای همه محصولات استفاده کرد اگر بخواهیم انواع کود جلبک دریایی را نام ببریم باید بگوییم که این کود از دو نوع جلبک به وجود می آید:

یک جلبکهایی که در عمق زیاد دریا به رنگ قرمز وجود دارد و دومی جلبکهایی که در عمق کمتر دریا به رنگ قهوه ای رنگ می باشد که هر یک عملکرد جداگانه از روی محصولات دارد و یکی دیگر از انواع جلبک دریایی پودری و مایع بودن آن است که در بعضی محصولات باید از مایع این کود استفاده شود و در بعضی محصولات به صورت پودری کود دهی می شود.

ادامه مطلب  قیمت خرید شاه میگو تهران بوشهر

کود

کود ارگانیک

کود ارگانیک از مدفوع حیوانات اهلی به دست می آید و در زمانهای قدیم نیز استفاده از این کود به دلیل ویژگی که داشته بیشتر بوده است. بهتر است برای خرید کود ارگانیک به روستاها مراجعه کنید زیرا در این مکانها کودهای ارگانیک بهتری به دلیل وجود دام و طیور وجود دارد.

در زمانهای قدیم افرادی که در روستاها زندگی می کردند علاوه بر کشت و برداشت محصولات کشاورزی به پرورش دام نیز مشغول بودند و از هر دو کار به درامد مناسبی می رسیدند و کم کم از فروش فضولات دامی خود به سود بیشتری دست یافتند

کود مرغی یکی از بهترین کودهای ارگانیک می باشد که به صورت صنعتی نیز تولید می شود که این کود دارای ازت بیشتری نسبت به باقی کودهای ارگانیک موجود در بازار می باشد.

بنابراین بهتر است در زمان مصرف آن با توجه به محصول زیر کشت اندازه مناسب از آن را مصرف نمایید که گیاه شما دچار سوختگی نشود.

به دلیل وجود مرغ داریهای بزرگ در کشور این محصول در تناژ بالا به دست می آید که افرادی به این فکر افتاده اند که خط تولید برای بسته بندی و فروش این کود ایجاد کنند. استفاده از کود مرغی در فصل تابستان بسیار بیشتر نسبت به فصلهای دیگر می باشد.

 

کود ارگانیک

کود زیستی مایع

همانطور که می دانید کود زیستی مایع، شیمیایی و گیاهی تولید می شوند که نوع شیمیایی آن در مراکز تولید محصولات شیمیایی و آزمایشگاه های تخصصی به توید می رسند و نوع زیستی آن با ترکیب فضولات حیوانی و یا انسانی تولید می شود که در نوع خود برای گیاهان بسیار اثر بخش و مفید خواهد بود و نوع گیاهی آن از پسماندهای گیاهان و شاخ و برگ درختانی که ریزش می کنند با ترکیب افزودنیهای دیگر تولید می شوند.

ادامه مطلب  پنج گام طلایی برای جذب ثروت

امروزه رشد و پرورش گیاهان مختلف و درختان باغها بدون وجود و استفاده از کودهای مخصوص امکان پذیر نیست و یا ممکن است که بدون کود محصول خوبی بدست نیاید و گیاه باردهی مناسبی نداشته باشد.

این نوع کود در بین کشاورزان و باغداران بسیار محبوب بوده و جزو نمونه های پرطرفدار کود برای پرورش و رشد گیاهان محسوب می شود که در دما گلخانه عملکرد بسیار مفید و بازدهی بالایی دارد.

از آنجایی که این کودها مورد تقاضای بسیاری از افراد و کشاورزان قرار گرفته و سفارشات آن در سطح کشور رو به افزایش بوده است تولیدات آن با سرعت بیشتری در حال انجام است و هر روزه نمونه های متنوعی از آنها وارد بازار مصرف می شود.

کود زیستی مایع

حتما ببینید

توت فرنگی بسته ای

با انتخابی درست ثروت بر باد رفته ‌ام را جبران کردم

بعد از این ‌که در سال گذشته با شکست بزرگی در کسب ‌و کار خود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *