آخرین هماهنگی‌های شهرداری تهران برای برپایی پیاده‌روی اربعین حسینی(ع)

آخرین هماهنگی‌های شهرداری تهران برای برپایی پیاده‌روی اربعین حسینی(ع)

به گزارش خبرکو به نقل از ایسنا جلسه هماهنگی بررسی آخرین اقدامات در حوزه خدمات شهری، مناطق و کلانشهرها برای آماده سازی مرزهای ایران و عراق برای برپایی پیاده روی باشکوه اربعین حسینی (ع) و تمهیدات شهرداری تهران برگزار شد. پیاده روی اربعین حسینی (ع) را در تهران برگزار می کند پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات لازم اتخاذ شد.

به گزارش ایسنا، جلسه هماهنگی بررسی آخرین اقدامات در حوزه خدمات شهری، مناطق و کلانشهرها برای آماده سازی مرزهای ایران و عراق برای برگزاری باشکوه پیاده روی اربعین حسینی (ع) و همچنین آمادگی شهرداری برگزار شد.

تهران برای برگزاری پیاده روی اربعین حسینی (ع) در تهران با حضور حسین نظری معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران و رئیس کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین، جعفری مدیرکل خدمات شهری ، قربانی مدیرکل شهرسازی و توسعه خدمات شهری،

محمدی مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند، صیادی مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران، فسخت مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار، تاجیک مدیر عامل سازمان بهشت ​​زهرا(س)، حسینی ، مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهر تهران، باقری، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران،

محمد بنی حسن، مدیر کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی، عباس نژاد، رئیس حراست مرکزی معاون صفی هانی معاون سازمان بازرسی از خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، سازمان صنایع و مشاغل، سازمان آتش نشانی، مشاوران و مدیران ارشد این معاونت انجام شد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران و رئیس کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین کشور در این نشست تئوری گفت: خداوند متعال را شاکریم که توفیق خدمت به نمازگزاران آقا ابا را به ما عطا فرمود. عبدالله الحسین (علیه السلام) و ما شکرگزاریم که نعمت خدا هستیم.

ادامه مطلب  شرکت آب منطقه‌ای گیلان نسبت به سیلابی شدن رودخانه‌ها هشدار داد

نظری افزود: کمیته خدمات شهرستانی ستاد مرکزی اربعین کشور نیز بر اساس وظایف و ماموریت های تعیین شده از سوی ستاد مرکزی اربعین کشور اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

وی همچنین درباره مراسم باشکوه پیاده روی اربعین حسینی در تهران گفت: اداره خدمات شهری با استفاده از تمام ظرفیت به «بازماندگان» اربعین حسینی(ع) در تهران خدمات رسانی می کند.

نظری ادامه داد: مناطق مرتبط با مسیرهای 7، 12، 13، 14، 15، 16 و 20 بر اساس شرح وظایف و مأموریت های محوله و نیروهای متخصص، تجهیزات و ماشین آلات سازمان مدیریت پسماند، آتش نشانی، به زائران حسینی خدمات رسانی می کنند. نشانی، شهربان و حریمبان در مسیر راهپیمایی مستقر خواهند شد.

همچنین انجام تبلیغات محیطی مناسب اربعین حسینی در سطح شهر تهران و در طول مسیر موکب، استقرار مه پاش، تامین و استقرار تانکر آب شرب، راه اندازی موکب تامین سیستم خنک کننده، استقرار رفتگر بزرگراه، جانمایی از مخازن زباله، رسیدگی به وضعیت خدمات بهداشتی در طول مسیر، نظافت کل مسیر موکب قبل، حین و بعد از مراسم، برپایی ایستگاه های استقبال و … پیش بینی های لازم در نظر گرفته شده است.

همچنین؛ در این جلسه نحوه اعزام نیرو و تجهیزات به مرزهای ایران و عراق، نحوه اسکان زائران در نجف و کربلا و استقرار اسکان کارگران، برپایی موکب ها، نحوه نظافت و تردد در مسیرهای تعیین شده. ارائه سیستم های سرمایشی و آبیاری، ارائه خدمات بهداشتی و غیره مورد بحث قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار سایت شهر، در این جلسه گزارشی از آخرین اقدامات مناطق و کلانشهرها در مرزها و کشور عراق، نحوه اعزام نیرو و ماشین آلات تخصصی به شهرهای نجف و کربلا، شهرک های کارگری ارائه شد. در نجف و کربلا و مباحث فوق مطرح شد

ادامه مطلب  واژگونی اتوبوس در جاده ۶۸ یزد ۴۵ مصدوم برجای گذاشت

حتما ببینید

لوازم التحریر یک دانش آموز چقدر آب می‌خورد؟

لوازم التحریر یک دانش آموز چقدر آب می‌خورد؟

ارزان ترین خودکار بازار حدود 6000 تومان قیمت دارد اما برخی خودکارها و خودکارهای خاص …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *