ویژگی های گوشی پزشکی بریسک لیتمن اصل

ویژگی های گوشی پزشکی بریسک لیتمن اصل

بهتر است بدانید در گوشی پزشکی دارای سری دو طرفه بوده که bell و  diaphragm بوده که می توانند صداهایی با فرکانس بالا را هم شنید.

باید گفت از بل برای شنیدن صداهای فرکانس پایین استفاده می شود.

دیافراگم یکی از مهم ترین بخش گوشی پزشکی می باشد به این دلیل در صورتی که خراب باشد صدا را به خوبی نمی تواند جذب کند.

جنس به کار رفته در این گوشی معمولا از استیل بوده و به دلیل وزن سنگینی که دارد به راحتی بر روی نقاط مختلفی از بدن مثل قفسه سینه قرار گرفته و صدا را با وضوح بالا به گوش منتقل می کند.

ویژگی های گوشی پزشکی بریسک لیتمن اصل

گوشیهای هوشمند پزشکی را می توان از سایت آراد برندینگ خریداری کنید این محصولات دارای تقویت کننده صدا، ضبط صدا همزمان، اشتراک گذاری صدا، امکان تعویض کردن گیرنده، شنیدن صدای زنده، نصب فیلتر ریوی و قلبی و مشاهده فونودیوگرام نیز می باشد.

گوشیهایی که پزشکهای ماما از آن استفاده می کنند دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و معمولا شکلی به صورت زنگوله ای دارند که می توان گفت جزء بهترین تجهیزات پزشک محسوب می شوند.

نمونه ای دیگر از گوشی پزشکی ریشتر موجود می باشد که معمولا به شکل تک سر و یا دوسر بوده که به آنها آکوستیک نیز می گویند.

گوشی آکوستیک یکی از مشهورترین گوشی پزشکی می باشد که به بهترین شکل ممکن می تواند بیماریهای مختلفی را نیز تشخیص دهد.

در صورت استفاده از این گوشیها می توان کمک زیادی به بهبودی جراحی کند به این خاطر که معمولا در آن از بی حسیهایی استفاده می شود که می تواند حرکت روده ها را کاهش دهد.

ادامه مطلب  رمز موفقیتم در رسیدن به ثروت افشا کردم

باید بگوئیم هر چقدر جنس به کار رفته در گوشیهای پزشکی بیشتر باشد دقت و کارایی این محصولات هم به نسبت افزایش خواهد یافت و پزشک بهتر می تواند اختلالات موجود در بدن را تشخیص دهد.

 

گوشی پزشکی لیتمن ساخت کجاست

شاید این سوال بسیاری از افراد باشد که گوشی پزشکی لیتمن ساخت کجاست؟ برای نخستین بار در سال 1834 در آمریکا اولین گوشی پزشکی ای که برای دو گوش بود تولید شد، دکتر لیتمن که یکی از متخصصین در زمان خود بود برای معاینه آسان تر بیماران گوشی پزشکی لیتمن را اختراع کرد، اولین گوشیهای پزشکی ساخته شده مختص یک گوش بود و توانایی انتقال صدا را تنها به یک گوش داشت، اما بعدها دکتر لیتمن این مشکل را با برطرف ساخت، گوشی پزشکی برای دو گوش را که از قدرت تشخیص صدای بالا و پایین می باشد را اختراع و تولید کرد.

گوشیهای لیتمن در 40 نوع در بازار وجود دارد و دقیقا تمام انتظارات پزشکان را به طور کامل بر طرف می کند، طراحی این گوشی کاملا بی عیب و نقص بوده و دقت آن بسیار بالا می باشد این گوشیها دارای دیافراگم قابل تنظیم می باشد و در میان پزشکان از محبوبیت زیادی برخوردارند.

گوشی پزشکی لیتمن ساخت کجاست

معاینه خانمهای باردار بسیار دشوار می باشد و برای حفاظت از جنین و مادر نباید از اشعه برای تشخیص و درمان آنها استفاده شود، استفاده از گوشی پزشکی لیتمن کلاس 2 گزینه مناسبی برای خرید گوشی می باشد معاینه با این گوشیها دقیق بوده و هیچ آسیبی به مادر و فرزند وارد نمی کند،

ادامه مطلب  خودکار ثروت آفرینی را برایم به ارمغان آور

یکسری از گوشیهای لیتمن کلاس ۲ مخصوص معاینه کودکان تولید و طراحی شده اند، گوشیهای پزشکی از دقت و حساسیت زیادی برخوردارند دیافراگم به کار رفته در این گوشیها دو طرفه می باشد این گوشی توانایی دریافت صداها با فرکانس بالا و پایین را دارد این گوشیها دارای ویژگی عدم انتقال سرما ما به بدن بیمار می باشند.

 

گوشی پزشکی بریسک

در واقع گوشی پزشکی سفید بریسک وسیله ای است که می توان با استفاده از آن صدای اندامهای بدن را شنید و به خوبی به عملکرد آنها پی برد.

بسیاری از پزشکان دائما این گوشی را همراه خود دارند تا در هر لحظه که نیاز بود از آن استفاده کنند.

از این وسیله می توان صدای ریه ها، روده ها، جریان خون موجود در شریانات ورودی و خروجی قلب را کاملا شنید و طبق آنها دستورالعملهای پزشکی را اجرا کرد.

در واقع قلب هر فرد دارای 4 دریچه بوده که می توان صدای آنها را به خوبی تشخیص داد.

قلبی که به صورت نرمال کار می کند معمولا صدای پوم و تاک می دهد در غیر اینصورت قلب دچار عارضه های شدید نیز می باشد.

گوشی پزشکی بریسک

جالب است بدانید گوشی پزشکی بریسک معمولا در ابعاد بسیار زیادی است.

برای اولین بار این وسیله در سال 1816 میلادی توسط پزشکی فرانسوی ساخته شد.

بعد از گذشت زمان در سال 1851 ابعاد این گوشیها کاهش پیدا کرده و لوله های به کار رفته در آن انعطاف پذیری بیشتری پیدا کرد.

لازم به ذکر است این وسیله طی سالهای مختلف شامل تغییراتی اساسی شده که نقاط ضعف در آنها بسیار کمتر شد.

ادامه مطلب  با رب زندگی رویایی ام را به واقعیت تبدیل کردم

حتما ببینید

توت فرنگی بسته ای

با انتخابی درست ثروت بر باد رفته ‌ام را جبران کردم

بعد از این ‌که در سال گذشته با شکست بزرگی در کسب ‌و کار خود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *