تلاش می‌کنیم امنیت زائران به بهترین شکل ممکن تامین شود

تلاش می‌کنیم امنیت زائران به بهترین شکل ممکن تامین شود

به گزارش خبرکو به نقل از ایسنا/ معاون عملیات فراجا با اشاره به گستردگی ماموریت های پلیس در پیاده روی اربعین حسینی گفت: در تلاش هستیم تا امنیت زائران را به بهترین نحو ممکن تامین کنیم.

سردار حسین ساجدی نیا در اردوی اربعین استان کرمانشاه که در مرز خسروی برگزار شد، اظهار کرد: کرمانشاه علاوه بر پذیرایی از زائرانی که مرز خسروی را برای سفر خود انتخاب کرده اند، باید مورد بازدید زائرانی نیز قرار گیرد که مرز خسروی را انتخاب کرده اند.

مهران در استان ایلام. و به همین دلیل پیش بینی می شود طی روزهای آینده محورهای استان کرمانشاه شاهد حجم زیادی از تردد و خودروهای قصد زیارت کربلا از مرزهای خسروی و مهران باشد.

ساجدی نیا افزود: انتظار می رود نیروی پلیس راهنمایی و رانندگی کرمانشاه با حضور شبانه روزی در محورهای مواصلاتی، تمامی امکانات را برای ارائه خدمات لازم به زائران و حفظ ایمنی تردد آنان بسیج کند.

به گزارش ایسنا، معاون عملیات فرجا گفت: کاهش تصادفات و تلفات جاده ای موضوع مهم دیگری است که با اصلاح نقاط و محورهای حادثه خیز میسر می شود و باید به آن دقت و توجه لازم شود.

وی همچنین بر تامین امنیت زائران از مرزهای شش گانه کشور تاکید کرد و گفت: موضوع امنیت زائران بیش از هر موضوع دیگری اهمیت دارد و باید در این زمینه دقت شود تا خدای نکرده این سفر معنوی انجام شود. تلخ می شود برای ذائقه زائر عزیز.

ساجدی نیا همچنین بر برخورد با پدیده سرقت و کشف خودروهای سرقتی احتمالی تاکید کرد و گفت: این معضل می تواند تاثیر بسیار بدی بر روحیه زائران داشته باشد و باید تمهیدات لازم اتخاذ شود.

ادامه مطلب  سقف برداشت از عابر بانک ها به ۱ میلیون تومان افزایش یافت

وی همچنین با اشاره به تاکید فرمانده معظم کل قوا بر تکریم و تکریم زائرانی که از کشورهای دیگر مانند افغانستان، پاکستان و غیره برای زیارت عتبات عالیات به ایران سفر می کنند، گفت: تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده و این گروه زائران تا خروج از کشور با کمال احترام بدرقه خواهند شد.

وی به همکاری خوب طرف عراقی با مقامات جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: با توجه به این همکاری و امکاناتی که در اختیار آنها قرار داده اند، انتظار می رود زائران ایرانی امسال بهتر و راحت تر از سال گذشته به کربلای معلی مشرف شوند. سالها

ساجدی نیا در پایان اقدامات انجام شده در استان کرمانشاه برای استقبال از زائران اربعین را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و از سردار حاجیان فرمانده انتظامی و همچنین افسران و کارکنان انتظامی استان به دلیل شرایط مطلوب ایجاد شده تشکر کرد و گفت: خدمت رسانی به زائران اربعین است. توفیق بزرگی در این زمینه وجود دارد و امیدوارم این تلاش ها باری برای آخرت ما باشد.

حتما ببینید

لوازم التحریر یک دانش آموز چقدر آب می‌خورد؟

لوازم التحریر یک دانش آموز چقدر آب می‌خورد؟

ارزان ترین خودکار بازار حدود 6000 تومان قیمت دارد اما برخی خودکارها و خودکارهای خاص …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *