یک آدم موفق حتما این ویژگی ها را دارد

یک آدم موفق حتما این ویژگی ها را دارد

ویژگی هایی که یک فرد موفق دارد را شناسایی کردم و برای شروع کسب و کار خود در زمینه اره، آنها را به کار گرفتم و سرلوحه زندگی خود قرار دادم.با این کار توانستم بسیاری از راز های ثروتمندی را متوجه شوم.

اره نواری

اگر قصد دارید برش هایی باریک و بسیار سریعی بر روی سطوح مختلف ایجاد نمایید از اره نواری استفاه کنید در این محصول یک عدد اره ی فلزی با دندانه هایی بسیار تیز که برای برشهای دقیق و خاص طراحی شده است به بدنه ای از جنس فولاد با استحکام فراوان متصل شده است.

مانند چکش برقی. و تیغه ای که در اره نواری تعبیه شده است در دو قسمت تیغه اره های تک فلزی و تیغه اره هایی به شکل دو فلزی وجود دارند.

امروزه اره های نواری با طراحیهای پیشرفته تری در کارخانجات سراسر کشور تولید می گردند و سپس برای مصارف مختلفی مورد استفاده ی مفید قرار می گیرند.

با توجه به تولید انبوه اره نواری بخشی از تولیدات این محصول مورد تقاضای اکثر کشورهای دیگر قرار می گیرد از این رو کشور ما به صادرات این محصول به سایر کشورهای همسایه می پردازد و سود بسیاری را از طریق صادرات اره نواری به دست می آورد.

اره نواری

اره نواری دستی

یکی از پر کاربرد ترین اره نواری دستی با ورق ضد زنگ می باشد که امروزه انواع جدید آن در ابعاد بزرگ و کوچک به بازار عرضه می شود و مورد استفاده کارگاه های بزرگ و کوچک مختلف و صنایع مختلف قرار می گیرد که بسیار دستگاه مهم و کاربردی ای می باشد.

ادامه مطلب  از چوب ثروتی از جنس سود ساختم

کار اره نواری به صورت برش سرد انجام می شود و به این دلیل که کار با این دستگاه ساده می باشد و دقت آن تقریبا مناسب و قابل قبول است مناسب کارگاه های مختلف می باشد و بسیاری از افراد برای برش قطعه های خام صنعتی خود از این دستگاه استفاده می کنند.

در بازار دو نوع اره نواری موجود می باشد که به نامهای افقی و دو ستونه معروف می باشند، هر کدام از این دو نوع اره نواری قابلیتهای خاص خودشان را دارند و برای کاربردهای مختلف به کار می روند. از لحاظ فایده در استفاده اره نواری افقی به دلیل داشتن زاویه ورود تیغه به فلز و جنس که زاویه ای تند می باشد، فشار کمتری به تیغه وارد می شود و تیغه کمتر انحراف پیدا می کند.

اره نواری دستی

اره نواری فولاد بر

یکی از ماشین آلاتی که بسیار در صنعت برش پرمصرف می باشد اره نواری فولاد بر است که افراد در شهرهای گلپایگان، کرمان و تبریز بیشترین مصرف این دستگاه را دارا می باشند. این دستگاه ها بسیار دقت بالایی در برش داشته و همچنین از سرعت خوبی نیز برخوردار می باشند.

لازم است بدانید که این دستگاه اولین بار در انگلستان تولید شد که برای بریدن چوبها و ساخت وسایل چوبی همچون مبل راحتی از آن استفاده می شده است ما به تدریج برای برش انواع فلزات نیز مورد استفاده قرار می گرفته است چون بسیار کار را برای افراد راحتتر کرده و باعث پر سرعت شدن کار آنها می شده است.

اره نواری فولاد بر

حتما ببینید

توت فرنگی بسته ای

با انتخابی درست ثروت بر باد رفته ‌ام را جبران کردم

بعد از این ‌که در سال گذشته با شکست بزرگی در کسب ‌و کار خود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *