کپسول آتش نشانی یونیورسال

کپسول آتش نشانی CO2 یونیورسال

خرید اقلامی مانند نان، شیر و روغن با توجه به مکانهای عرضه متعدد این محصولات بسیار ساده است اما زمانی که صحبت از خرید کپسول آتش نشانی توچال 4 کیلویی با برندهای ایرانی مانند توچال به میان می آید موضوع کمی فرق می کند

خرید این محصول نیاز به کمی دانش و اطلاعات درباره شراره های بی رحم آتش دارد که گاهی ریختن آب بر روی آنها می تواند عواقبی جبران ناپذیر به بار آورد. بر طبق یک تقسیم بندی جهانی مواد قابل اشتعال به 6 دسته یا کلاس تقسیم بندی می شوند

که کلاس A شامل موادی مانند کاغذ کرافت و چوب بوده کلاس B مایعات قابل اشتعال مانند نفت، گریس و غیره می باشد کلاس C حریق ناشی از گازها و کلاس D آتش ناشی از فلزات با قابلیت اشتعال بالا مانند سدیم و پتاسیم می باشد

کلاس E که یکی از خانمان سوزترین آتش سوزیها می باشد آتش ناشی از اتصالات و وسایل برقی می باشد و کلاس F که آخرین رده در این دسته بندی است آتش سوزی ناشی از چربیهای کاغذی عنوان شده است

کپسول آتش نشانی CO2 یونیورسال

. از آنجا که نوع آتش سوزی هر یک از این ترکیبات با دیگری متفاوت است لذا متناسب با هر نوع ماده یک کپسول خاص طراحی شده است که شرکت تولید کننده آن با درج کلاسهای تحت پوشش توسط ماده داخل کپسول به کاربر اطلاعاتی راجع به قدرت اطفاء حریق محتویات آن می دهند

برای مثال زمانی که روی کپسولی حروف ABC درج شده باشد به معنی این است که قابلیت اطفاء سه نوع حریق حاصل از سه نوع کلاس ذکر شده از طریق این کپسول وجود دارد.

ادامه مطلب  قیمت پودر رختشویی صنعتی

کپسول آتش نشانی یونیورسال

با توجه به فرا رسیدن فصل گرما و بالا رفتن میزان آتش‌سوزی در انواع مکانها و استفاده از کپسول آتش ‌نشانی فوق العاده لازم و ضروری می باشد. کارخانه تولید کپسول آتش‌نشانی یونیورسال اقدم به تولید باکیفیت‌ترین انواع کپسولهای آتش‌نشانی کرده‌ایم که به ‌راحتی می ‌توانند شعله ‌های آتش را مهار و خاموش کنند.

امروزه با استفاده از کپسول سپهر خوشبختانه توانسته شده از آتش گرفتن امکان‌ و جنگلهای بسیاری جلوگیری شود و جان انسانهای زیادی نجات داده شود.

کپسول آتش نشانی یونیورسال

برای تمامی افراد بالغ لازم است تا نحوه استفاده و کار کردن با کپسولهای آتش‌نشانی را به‌ خوبی فرا بگیرند با توجه به اهمیت بالای استفاده از کپسولهای آتش‌نشانی برای نجات جان انسانها و جنگلها و ساختمانها از شعله ‌های بی‌رحم آتش کارخانه‌ های بسیاری اقدام به تولید باکیفیت و درجه یک کپسول آتش‌نشانی کرده ‌اند که کارایی بسیار بالایی در مهار شعله ‌های آتش دارند.

همانطور که قبلاً هم گفتیم هر کدام از کپسولهای آتش ‌نشانی کارکرد و کارایی خاص خود را دارند و برای مهار کردن آتش خاصی بکار می ‌روند.

از آن‌جا که شعله ‌های آتش با توجه به عوامل مختلفی ایجاد می ‌شود برای هر نوع حریق کپسول مخصوص به تولید و روانه بازار فروش شده ‌است.

اگر در اداره، کارگاه و یا هر جای دیگه ‌ای مشغول به فعالیت هستید حتما در نزدیکی خود یک عدد از این کپسولهای اطفاء حریق را در نزدیکی خود داشته باشید.

کپسول آتش نشانی co2

هزینه خرید کپسولهای آتش نشانی تابع فاکتورهای مختلفی می باشد و از این رو قیمت کپسول آتش نشانی co2  یک کیلویی نیز بر اساس مجموعه فاکتورهای مختلفی تعیین می شود و به همین دلیل نمی توان یک قیمت ثابت و واحد را برای این وسیله در نظر گرفت و اختلاف قیمتهایی در مورد آن به چشم می خورد.

ادامه مطلب  آنچه درباره کسب پول باید بدانیم

کپسول آتش نشانی co2

آتش سوزی همیشه به دلایل متعددی در کمین مکانهای مختلف است و معمولا یک حادثه زیان بار بوده و جدا از بار آوردن خسارات مالی شدید ممکن است خسارت جانی نیز در پی داشته باشد که به هیچ عنوان جبران پذیر نمی باشد و در اینجا است که اهمیت وجود کپسول آتش نشانی در هر مکانی خود را نشان می دهد.

بسیاری از مردم گمان می کنند که آتش سوزی تنها در مکانهایی که سوخت یا مواد قابل اشتعال وجود دارند اتفاق می افتد اما این یک تصور اشتباه است چرا که آتش سوزی حتی بدون وجود سوختهای قابل اشتعال نیز در هر مکانی ممکن است اتفاق بیفتد و خسارات هنگفتی به بار آورد.

حتما ببینید

توت فرنگی بسته ای

با انتخابی درست ثروت بر باد رفته ‌ام را جبران کردم

بعد از این ‌که در سال گذشته با شکست بزرگی در کسب ‌و کار خود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *