ایزوگام مرا در تونل ثروت فرو برد!

ایزوگام مرا در تونل ثروت فرو برد!

لازمه موفقیت در هر کاری انتخاب آگاهانه و اصولی مسیر حرکت می باشد که یا خود باید به این درک و نتیجه رسیده باشیم یا با راهنمایی افراد موفق به این نتیجه برسیم. من با راهنمایی های کاربردی یکی از همکلاسی های قدیمی ام قدم در راه موفقیت نهادم و فعالیت خویش را در زمینه انواع ایزوگام آغاز کردم. در ادامه شما را با این حوزه پر سود بیشتر آشنا می کنم، حوزه ای که توانست تمام مشکلات مالی ام را برطرف نماید.

ایزوگام بدون فویل

ایزوگام بدون فویل تک لایه و دو لایه از انواع مختلف این محصول هستند، قیمت ایزوگام بدون فویل نسبت به ایزوگام فویل دار مناسب تر می باشد.

این محصول کاربردی به دلیل داشتن ویژگی های خاص و منحصر به فردی همچون انعطاف پذیری بسیار بالا، برای پوشش دادن دیوارپی ها و غیره  استفاده می شود.

این نوع ایزوگام انواع مختلفی دارد که تفاوت آن ها در میزان ضخامت شان می باشد و هر نوع آن به دلیل داشتن میزان مقاومت های گوناگون، در مکان های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند.

نوع تک لایه از میزان ضخامت کمتری برخوردار است و آن را بیشتر در مکان هایی که آبریز کمتری دارند همچون آشپزخانه یا تراس به کار می گیرند.

ایزوگام بدون فویل

ایزوگام پشت بام آپارتمان

از طرفی کیفیت سطحی که قرار است روی آن ایزوگام نصب شود هم در قیمت ایزوگام پشت بام آپارتمان تاثیر گذار است.

چنانچه عایق کاری روی سطح مورد نظر راحت تر باشد، هزینه نصب نیز کمتر است به طور مثال نصب ایزوگام روی پشت بامها سختی کار و اتلاف وقت کمتری دارد و به این ترتیب هزینه آن نیز کمتر است.

ادامه مطلب  راز افراد پولدار که از آن بی اطلاعید

یک عامل مهم دیگر در تعیین قیمت نصب ایزوگام میزان ناهمواری سطوح زیرین است؛ در صورتی که لایه های ایزوگام قدیمی تکه تکه شده یا باد کرده باشد و به صورت یک دست نباشد، هزینه زیرسازی هم به قیمت نهایی اضافه می شود.

متراژ ایزوگام به کار رفته نیز در برآورد هزینه کلی نصب نقش دارد و در واقع بخش اصلی هزینه ها به این قسمت مربوط می شود.

نکته مهم در هنگام تسویه حساب هزینه نصب ایزوگام روی پشت بام آپارتمانها این است که تمام واحدها بر اساس متراژ واحد خود می بایست در پرداخت هزینه ها شرکت کنند.

ایزوگام پشت بام آپارتمان

ایزوگام بام گستر

با مشاهد لیست قیمت ایزوگام بام گستر مطابق تعرفه سال ۱۴۰۱، می‌توانید آن را خریداری نمایید، محصولی جدید جایگزین روش های سنتی شده و سبب خرسندی و آرامش خیال افراد از استحکام سازه هایشان شد.

شما همراهان عزیز برای انواع مکان های مورد نظر خود نظیر پشت بام، باند فرودگاه، استخر، تونل ها، نمای ساختمان، مخازن آب، سرویس های بهداشتی و غیره می توانید این محصول را با خیالی راحت انتخاب نمایید.

به طور کلی اگر خواهان کسب اطلاعات از قیمت ایزوگام بام گستر به همراه نصب آن در سال ۱۴۰۱هستید، بهتر است بدانید هزینه نصب با توجه به محدوده و فضای مورد استفاده متغیر می باشد.

به عنوان نمونه اگر قصد ایزوگام بام گستر استخر خود را دارید قیمت نصب به شرایطی مانند شکل، ابعاد و مساحت آن مربوط می شود.

ایزوگام بام گستر

حتما ببینید

توت فرنگی بسته ای

با انتخابی درست ثروت بر باد رفته ‌ام را جبران کردم

بعد از این ‌که در سال گذشته با شکست بزرگی در کسب ‌و کار خود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *