گران ترین گوشی لمسی جهان

معرفی گران ترین گوشی لمسی جهان

داشتن گران ترین گوشی دنیا برای بسیاری از علاقه مندان به موبایل آرزوست و این آرزو هر ساله توسط شرکتی به نام Caviar هیجان زده می شود.

شرکتی که با سفارشی سازی گران ترین گوشی های دنیا و تولید مشتی از طرح های منحصربفرد خود، جدیدترین گوشی موبایل که اغلب توسط برند آیفون انتخاب می شود را با ظاهری متفاوت به دنیا عرضه می کند و شما نمونه آماده شده را در اختیار دارید.

Caviar، یک شرکت روسی متخصص در سفارشی سازی تلفن های هوشمند لوکس، اخیراً از آیفون iPhone Diamond Snowflake، گران ترین آیفون ساخته شده تاکنون رونمایی کرده است.

آیفون 15 هنوز به طور کامل رونمایی نشده است و قبلاً برای مدت کوتاهی از آن به عنوان گران‌ترین آیفونی که تا به حال ساخته شده نام برده می‌شود و به هیچ وجه به Diamond Snowflake که توسط شرکت سفارشی سازی لوکس روسی Caviar طراحی شده است، نمی‌رسد.

این نسخه انحصاری از جدیدترین تلفن صفحه لمسی اپل دارای یک قاب طلای سفید سفارشی 18 عیار است که با حداقل 570 الماس جداگانه پوشانده شده است، و همچنین یک آویز گردنبند برفی گراف توسط جواهرساز مشهور انگلیسی Graff. در سفارشی سازی این موبایل از مواد روکش شده از پلاتین، طلای سفید و الماس استفاده شده است.

گران ترین گوشی لمسی جهان

Caviar در ابتدا مدل Diamond Snowflake را برای آیفون 14 و آیفون 14 مکس طراحی کرد که قیمت آن «فقط» 533000 دلار است.

مانند سایر گوشی های سفارشی Caviar، نباید انتظار ارتقاء مشخصات را داشته باشید زیرا سفارشی سازی آنها صرفاً تزئینی است.

اما اگر به دنبال انحصارگرایی هستید، هیچ گزینه ای بهتر از iPhone 15 Diamond Snowflake وجود ندارد. مشخص نیست که این شرکت قصد دارد چند دستگاه بسازد، اما اگر نسل قبلی نشانی از تولید آن باشد، تولید این گوشی سفارشی بیش از سه دستگاه نخواهد بود.

ادامه مطلب  زن متولد اسفند با چه ماهی ازدواج کند؟

قیمت گران ترین گوشی دنیا

قیمت گران ترین گوشی جهان در سال 2023 که به عنوان یک شاهکار دست ساز ارائه شده است 562700 دلار است. برای اطلاع از قیمت گران ترین گوشی دنیا به پول ایرانی می توانید این مبلغ را در قیمت روز دلار در ایران ضرب کنید و جواب بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *