سرمایه ام با یخچال صنعتی به سود تبدیل شد

سرمایه ام با یخچال صنعتی به سود تبدیل شد

با توجه به سرمایه ای که در دست داشتم می توانسم در حوزه صادرات مشغول به فعالیت شوم و سود بالایی را داشته باشم از همین جهت با یک شرکت تجاری بین المل آشنا شدم و طی مشورت های صورت گرفته محصول یخچال صنعتی را انتخاب کردم و با کشور های متقاضی وارد مذاکرات شدم و درنتیجه توانستم قرارداد پرسودی را ببندم.

یخچال ویترینی بزرگ

باید بدانید که یخچال ویترینی بزرگ ایستاده به نوبه خود انواع مختلفی دارد و با تعداد دربهای گوناگون موجود است.

طبیعتا انتخاب نوع و سایز یخچال به ویژگیهای فضای فروشگاهی و نحوه استفاده از وسیله سرمایشی بستگی دارد به عنوان مثال برخی از یخچالهای ویترینی، مخصوص نوشیدنی طراحی شده اند.

به این ترتیب یخچال از استحکام و دوام بالایی برخوردار می باشد و در برابر تغییرات دمایی، رطوبت و سایر عوامل محیطی مقاومت می کند.

بدیهی است که قدرت موتور یخچال ویترینی ایستاده بزرگ بیشتر از یخچالهای معمولی خانگی می باشد، زیرا این یخچالها وظیفه خنک نگه داشتن تعداد زیادی ماده خوراکی را در بلند مدت بر عهده دارد.

یخچال ایستاده عرض 120 سانتی متر از مهم ترین و پر کاربرد ترین نمونه های یخچال بزرگ ویترینی است که به صورت تک درب، دو درب، سه درب و شش درب موجود می باشد.

یخچال ویترینی بزرگ

یخچال صنعتی کارخانه

نگهداری بسیاری از مواد خوراکی امروزه بدون استفاده از یخچال امکان پذیر نیست و به همین دلیل است که تقریباً در همه خانه ها این سیستم و وسیله سرمایشی وجود دارد.

اما در مقیاس صنعتی یخچال های خانگی جوابگو نبوده و باید از یخچال صنعتی کارخانه بزرگ تر و با امکانات بیشتر استفاده شود.

ادامه مطلب  ایزوگام مرا در تونل ثروت فرو برد!

همچنین این یخچال ها باید توانایی تولید سرمای بیشتری را داشته باشند تا در نگهداری اکثر و مواد خوراکی با حجم زیاد موفق عمل کنند.

کارخانه تولید کننده این یخچال ها قادر است دهها مدل از این یخچال های ویترینی، ایستاده و رومیزی را که خود شامل چندین نوع می شوند تولید کند.

از آنها برای تامین نیاز جامعه استفاده کند، همچنین هر چند گاهی نمونه های جدیدی را تولید کرده تا با انواع یخچال های خارجی نیز از نظر تنوع مدل رقابت کند.

یخچال های صنعتی دارای کمپرسور بسیار قدرتمندی جهت تولید سرما هستند و ایه به کارایی هر چه بیشتر آنها در فروشگاه ها جهت نگهداری مواد غذایی کمک می کند.

یخچال صنعتی کارخانه

یخچال صنعتی استیل

در ایران در کارخانه های بزرگ و صنعتی با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته و نیروی انسانی خبره بهترین نوع یخچال صنعتی را با کیفیت بسیار بالا تولید می کنند.

یخچال صنعتی استیل، نوعی از وسایل برقی و سرمایشی می باشد که در انواع مختلفی می توان آن را خریداری کرد و دارای مدل های مختلف می باشد.

کارخانه تولید یخچال، همیشه سعی دارند با تولید یخچال صنعتی با کیفیت و خوب آن را به صورت عمده و قیمت مناسب و ارزانی در اختیار خریداران خود قرار دهند.

در نهایت بتواند نظر آن ها را به خود جلب کنند، همچنین این مرکز خرید، یکی از بزرگترین فروشگاه های تولیدی یخچال خوب در کشور است.

خرید یخچال صنعتی را می توان به روش مستقیم و غیر مستقیم انجام داد که در روش مستقیم از طریق تولید کنندگان آن می توان آن را خریداری نمود که دارای قیمت های مناسب است.

ادامه مطلب   راه پولدار شدن از زبان وارن بافت

 

یخچال صنعتی استیل

حتما ببینید

توت فرنگی بسته ای

با انتخابی درست ثروت بر باد رفته ‌ام را جبران کردم

بعد از این ‌که در سال گذشته با شکست بزرگی در کسب ‌و کار خود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *