دونات کرمدار

توانستم با دونات به فردی میلیاردر تبدیل شوم

سعی کنید برای رسیدن به موفقیت افق دید بالایی داشته باشید و هدف بزرگی را انتخاب نمایید. کافیست که از چهارچوب امنی که برای خود ساخته اید بیرون بیایید و با برداشتن قدم های بزرگتر به سمت موفقیت حرکت کنید. من توانستم بدون نگرانی اولین قدم را در مسیر تجارت بردارم و اکنون با صادرات محصول دونات به ثروت بالایی دست پیدا کردم.

دونات کیلویی

دونات کیلویی به دلیل پخته شدن در قالب، کاملا یک دست یک شکل و یک اندازه هستند و ظاهر مناسبی دارند.

به دلیل حذف روغن در مراحل پخت این نوع دونات، کاملاً سالم هستند و به عنوان شیرینی های رژیمی می توان از آن ها استفاده نمود.

بافتی نرم و رویه ای ترد دارند، رنگ آن ها قهوه ای بوده و به نسبت زمان پخت و ماندن در فر، از قهوه ای تیره تا روشن متغیر هستند.

میزان تازگی دونات تاثیر مستقیمی بر کیفیت و طعم مناسب آن دارد بنابراین برای خرید دونات کیلویی با بیشترین کیفیت، معقولانه ترین راه، مراجعه به مراکزی است که این محصول را به صورت روزانه تولید می کنند.

علاوه بر آن توجه به بافت نرم و رویه ترد دونات و بررسی محل نگهداری محصول از دیگر مواردی هستند که می توانند در تشخیص کیفیت یا عدم کیفیت محصول موثر باشند.

دونات کیلویی

دونات خانگی

عطر این محصول ترکیبی از رایحه وانیل و عسل می باشد که در نهایت باتوجه به ترکیباتی که برای ایجاد ظاهری جذاب به آن اضافه می کنند، عطری متفاوت پیدا می کند.

دونات خانگی خاصیت سیر کنندگی بالایی دارد و به همین جهت میان وعده ای بسیار مقوی و مغذی به شمار می رود و مصرف آن در کنار چای، شیر و سایر نوشیدنی ها بسیار لذت بخش خواهد بود.

ادامه مطلب  با تولید کرانچی آتش ثروت را به پا کردم

دونات خانگی عسلی تازه دارای طعمی فوق العاده است که این طعم در دونات های کهنه قابل درک نخواهد بود بنابراین تشخیص دونات تازه در هنگام خرید بسیار حائز اهمیت است.

دونات تازه بافتی نرم دارد و عطر لذت بخش آن اشتها را برای خوردن تحریک می کند، این محصول در یخچال و در شرایطی مناسب و کاملا بهداشتی نگهداری می شود تا ‌تازگی و کیفیت آن کاهش پیدا نکند.

دونات خانگی

دونات کرمدار

ظاهر پفکی دونات کرمدار بستگی به نوع خمیر مایه و تازگی آن دارد که بعضا نوع بدون خمیر مایه نیز در بازار عرضه می شود.

دونات های کرمدار دارای رنگ برشته لطیفی هستند که به دلیل عدم استفاده از روغن های نا مرغوب طعم دلنشین خود را حفظ می کنند

دونات کرمدار، مانند دونات های معمولی تهیه می شود ولی درون آن را با کرم پر می کنند.

هنگام خرید دونات کرمدار بهتر است از افرادی خرید خود را انجام دهید که فروش روزانه دارند و محصولات تازه و با کیفیتی را به فروش می رسانند.

دونات کرمدار

 

حتما ببینید

توت فرنگی بسته ای

با انتخابی درست ثروت بر باد رفته ‌ام را جبران کردم

بعد از این ‌که در سال گذشته با شکست بزرگی در کسب ‌و کار خود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *