بخاری برقی فن دار برفاب مدل QH-2800

بخاری برقی خوب چی بخرم؟ [ 30+ مدل کم مصرف ]

بخاری برقی خوب چی بخرم؟ بهترین مدل بخاری برقی کدام است؟ اگر شما هم قصد خرید بخری برقی را دارید جای درستی آماده اید در این مقاله قصد داریم بهترین مدل های بخاری برقی را به همراه لینک خرید بهتون معرفی کنیم.

اگر در تصمیم خرید خود مصمم هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین بخاری برقی

بخاری های برقی از جمله محصولات گرمایشی هستند که سازندگان مختلف در زمینه طراحی و تولید اختراع کرده اند و بنابراین انتخاب و خرید یکی از این نوع بخاری ها می تواند برای شما خریداران عزیز سخت باشد!

بنابراین ، در این مقاله می خواهیم نکات مهمی را در مورد خرید بخاری برقی به شما معرفی کنیم تا بتوانید محصولی مناسب خریداری کنید که قبل از سرد شدن هوا محیط مورد نظر را گرم کند.

نکات مهم هنگام خرید بخاری برقی چیست؟

با توجه به اندازه محیط زیست

یکی از اولین نکاتی که هنگام خرید بخاری برقی باید به آن توجه کنید ، توانایی آن در حفظ محیطی است که قصد دارید از این محصول گرمایشی در آن استفاده کنید.

برای اطلاع از اینکه آیا بخاری مورد نظر شما می تواند فضای مورد نظر شما را گرم کند یا خیر ، کافی است از یک معادله حرارتی ساده استفاده کنید. این بدان معناست که هر 30 سانتی متر مربع به 10 وات قدرت گرمایش نیاز دارد ، از آن استفاده کنید. به عنوان مثال ، بخاری با قدرت 1000 وات برای محیطی با مساحت 30 متر کافی است.

نوع گرمایش

یکی دیگر از نکات مهمی که هنگام خرید بخاری های برقی باید به آن توجه داشته باشید نوع سیستم گرمایشی است که می خواهید. برخی از بخاری ها از سیستم های گرمایش همرفتی برای گرمایش محیط استفاده می کنند ،

برخی دیگر از سیستم های گرمایش تابشی استفاده می کنند (فقط فضای جلوی خود را گرم می کنند) و برخی دیگر به عنوان بخاری گازی عمل می کنند و می توانند ، در حالی که جلوی آنها سایر قسمتهای اتاق را گرم می کنند.

بخاری برقی کم مصرف ارزان

در ادامه سعی کردیم لیستی را برای شما تهیه کنیم که در عین اینکه گرمای زیادی را تولید می کنند به مراتب برق کمتری را نیز مصرف می کنند.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: دستگاه ماساژور برقی پا [۱۵ مدل حرفه ای]

بخاری برقی فن دار برفاب مدل QH-3000

سیستم کم نور اتوماتیک

توصیه می کنیم به دنبال بخاری برقی باشید که دارای سیستم کم نور اتوماتیک باشد. این سیستم از خطراتی مانند آتش سوزی و آسیب به بخاری شما به دلیل افزایش دمای داخلی آن جلوگیری می کند و درصد ایمنی را هنگام استفاده از بخاری به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

سطح صدا

یکی دیگر از عواملی که هنگام انتخاب و خرید بخاری برقی مناسب باید به آن توجه داشت میزان صدایی است که تولید می کند. بخاری برقی شما معمولاً بدون توجه به سیستم گرمایشی که استفاده می کند ، کار نمی کند.

مگر اینکه سازنده محصول شما یک فن برای توزیع گرمای تولید شده توسط آن به محیط مجهز کرده باشد ، در این حالت بهتر است از میزان صدای تولید شده توسط آن اطمینان حاصل کنید و سپس اقدام به خرید کنید.

نیازی به گفتن نیست که خرید بخاری برقی با فن برای کسانی که قصد استفاده از آن در اتاق خواب خود را دارند توصیه نمی شود!

بخاری برقی کلورانس مدل 120R

ترموستات

امروزه تقریباً همه بخاری های گازی و برقی و همه بخاری ها دارای ترموستات هستند که به ما اجازه می دهد گرمای موجود در محصول را تنظیم کرده و از بالا رفتن بیش از حد گرما جلوگیری کنیم. با این حال ، ما به شدت توصیه می کنیم که از وجود ترموستات و قوی بودن آن در محصول مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید.

سایر تجهیزات جانبی

سایر موارد جزئی که بد نیستند ، اگر می خواهید بخاری برقی بخرید ، به این نکته توجه کنید ، تعدادی تجهیزات جانبی برای چنین محصولات گرمایشی وجود دارد ، از جمله:

با کنترل از راه دور محصول روی چرخ ، چند -قابلیت تنظیم حرارتی ، زمان سنج برای فعالیت و غیره البته وجود هر یک از این ویژگی ها قطعاً تأثیر مستقیمی بر قیمت نهایی بخاری های برقی خواهد داشت.

قیمت بخاری برقی

قیمت بخاری برقی می تواند از چند صد هزار تن شروع و تا چند میلیون تن دوام داشته باشد. طرح های مختلف ، ویژگی های ایمنی ، ظرفیت گرمایش ، منطقه پوشش ، کنترل دما و غیره.

تنها بخش کوچکی از عواملی هستند که بر قیمت بخاری برقی تأثیر می گذارند. اما به خاطر داشته باشید که به دلیل اهمیت یک دستگاه گرمکن سالم و استاندارد برای مصرف در هر خانه ، محل کار و کارگاه ، باید به ایمنی و برچسب های استانداردی که برای آن صادر شده است توجه کنید.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: چای ساز خوب چی بخرم؟ [بهترین مارک چای ساز در سال ۱۴۰۰]

بهترین بخاری برقی چی بخرم؟

در ادامه لیستی از بهترین مدل ای بخاری برقی را به همراه لینک خرید از دیجی کالا معرفی می کنیم که می توانید با توجه به نیاز و بررسی مشخصات بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

بهترین مدل های بخاری برقی در سال 2021

بخاری برقی البرز مدل 1000

بخاری برقی البرز مدل 1000

ویژگی‌های محصول
وزن خالص: 2000 گرم
وزن با بسته بندی: 2200 گرم
دسته پیشنهادی سطح اول: بخاری
دسته پیشنهادی سطح دوم: بخاری برقی
دسته پیشنهادی سطح سوم: بخاری برقی البرز
سایر توضیحات: بخاری با مصرف فوق العاده کم و گرمای عالی ، بدون فن

درباره محصول
بخاری برقی یکی از انواع وسایل گرمایشی است که نیروی برق را به گرما تبدیل می کند و با استفاده از تعدادی المنت گرما را به محیط انتقال می دهد. این بخاری ها دارای انواع مختلفی هستند که شامل: بخاری برقی فن دار، بخاری برقی تابشی و مدل کانوکتور است.

عملکرد این بخاری بسیار به اتو شباهت دارد. در این سیستم به کمک المنت و یک لوله گرمایش گرما به محیط منتقل می شود. در حقیقت انرژی برق توسط یک سیم به مقاومت المنت وارد شده سپس به انرژی گرمایی تبدیل می شود و لوله سفالی موجود در بخاری را گرم می کند.

بخاری برقی البرز مدل 1000 دارای توان 1000وات بوده و از برند های معتبر موجود در بازار است. مدل 1000 وات این بخاری دارای 2 عدد المنت شیشه ای است که جلوه زیبایی را در نظر بیننده ایجاد می کند.

 

خصوصیات بخاری برقی البرز مدل 1000
فناوری جابجایی تابشی از خصوصیات این بخاری برقی است به این معنی که بدون حضور شعله گرمای محیط را تامین می کند. این خصوصیت باعث می شود که خطر کاهش اکسیژن هوا که در مورد بخاری های گازی با آن مواجه هستیم در این مدل از بخاری ها مطرح نباشد و

در نتیجه می توانیم از این کالا در محیط های بسته بدون نگرانی استفاده کنیم. این دستگاه دارای فن می باشد که سرعت دستگاه را در گرمایش محیط افزایش می دهد. فن بخاری برقی البرز مدل 1000دارای کلید قطع و وصل جداگانه است و با توجه به نوع نیاز می توان فن دستگاه رادر وضعیت خاموش یا روشن نگه داشت.

صفحه استیل

در قسمت پشت المنت های این بخاری از یک صفحه استیل استفاده شده که قابلیت دستگاه را در انعکاس نور و حرارت افزایش می دهد و باعث بیشتر شدن بازده انرژی دستگاه می شود.

کلید قطع و وصل خودکار

بخاری برقی البرز مدل 1000 دارای کلید قطع و وصل خودکار است که در صورت بروز مشکل برق دستگاه را قطع کرده و از بروز خطر جلوگیری می کند.

مصرف انرژی پایین

این بخاری دارای برچسب انرژی A بوده و در دسته بندی بخاری برقی کم مصرف جای می گیرد که یکی از مهم ترین فاکتور ها در انتخاب بخاری برقی است.

قیمت روز و تصاویر بیشتر و خرید

 

بخاری برقی کم مصرف مهر هیتر

بخاری برقی کم مصرف مهر هیتر

ویژگی‌های محصول
وزن خالص: 3000 گرم
وزن با بسته بندی: 4000 گرم
سایر توضیحات: طرح سنتی
ابعاد: 40در55

درباره محصول
بخاری برقی کم مصرف مهر با گرید انرژی a بسیار مناسب 1500 وات در طراحی سنتی و زیبا
بخاری برقی مدل Toyoset ساخت شرکت ایرانی مهر Mehr انرژی الکتریکی را با استفاده از 3 میله سرامیکی به گرما تبدیل می‌کند. در طراحی این محصول یک کلید قطع خودکار تعبیه شده است تا در صورت واژگون شدن دستگاه، جریان برق را قطع کرده و مانع از بروز آتش سوزی در محیط شود.

این هیتر را می‌توانید بر روی میز یا زمین قرار دهید و یا حتی بر روی دیوار نصب کنید. ولتاژ برق ورودی به دستگاه 220 ولت است و برای محیط‌های بسته با متراژ کمتر از 20 متر مربع با توجه به قیمت مقرون به صرفه آن انتخاب بسیار مناسبی است. پشت المنت‌ها، صفحه‌ای استیل برای انعکاس بهتر گرما و افزایش بازدهی بخاری نصب شده است.

در قسمت پایین هیتر، سه کلید دو حالته نصب شده است. هر کدام از کلیدها برای کنترل یک المنت به کار می‌رود. در دو طرف محصول، محفظه‌ای تعبیه شده است تا بخاری را آسان‌تر بتوان حمل کرد. توری فلزی نصب شده در جلوی المنت‌ها مانع از تماس افراد و ایجاد سوختگی می‌شود اما توصیه می‌شود که بخاری را در مسیر رفت و آمد قرار ندهید.

مزیت‌های هیتر برقی مدل Toyoset

رده انرژی A و مصرف کم انرژی

توان گرمایشی تا 1500 وات

سیستم قطع خودکار

دارای علامت استاندارد ایران

صفحه منعکس کننده نور و حرارت

بدون شعله

کلید قطع و وصل برای هر المنت

قیمت روز و تصاویر بیشتر و خرید

 

بخاری برقی فن دار برفاب مدل QH-3000 (فن هیتر برقی) کم مصرف

بخاری برقی فن دار برفاب مدل QH-3000 (فن هیتر برقی) کم مصرف

ویژگی‌های محصول
وزن خالص: 6000 گرم
وزن با بسته بندی: 6500 گرم
سایر توضیحات: فقط رنگ سفید

درباره محصول
بخاری برقی برفاب مدل QH-3000 با توان حرارتی ۳۰۰۰ وات وسیله‌ای کارآمد با کاربری آسان و بازده حرارتی خوب است که در فصل سرد فضایی دلپذیر در خانه و محل کار ایجاد می‌کند.

این بخاری مجهز به ۶ المنت شیشه‌ای است که با فناوری جابه‌جایی- تابشی و بدون ایجاد شعله حرارت ایجاد می‌کند. به همین دلیل حتی در مکان‌های بسته نیز می‌توانید بدون نگرانی از کاهش اکسیژن محیط، گرمای مطلوب داشته باشید.

فن در این مدل بخاری برای انتشار گرما به‌صورت همگن تعیبه شده است. این محصول مجهز به ترموستات است که توسط آن می‌توان میزان حرارت دلخواه را تنظیم کرد. به کمک ۴ کلید دیگر نیز می‌توان ۶ المنت و فن دستگاه را روشن و خاموش کرد.

برای بازدهی بیشتر از صفحه استیل منعکس کننده نور و حرارت در پس زمینۀ المنت‌ها استفاده شده است. این دستگاه مجهز به سیستم عملکرد ایمن است که در صورت واژگون شدن ناگهانی، به‌طور خودکار خاموش و از بروز آتش‌سوزی جلوگیری می‌کند.

قیمت روز و تصاویر بیشتر و خرید

 

بخاری برقی کم مصرف سه شعله اخوان فرید 1200w

بخاری برقی کم مصرف سه شعله اخوان فرید 1200w

ویژگی‌های محصول
وزن خالص: 1000 گرم
وزن با بسته بندی: 2000 گرم

درباره محصول
این بخاری برقی با حداکثر توان گرمایش 1200 واتی این قابلیت را دارد که محیط‌های کوچک تا متوسط [5 تا 25 متر مربعی] را به‌خوبی گرم کند. مزیت دیگری که در این دستگاه وجود دارد قابلیت کنترل میزان گرمایش آن است.

همانطور که در تصویر مشخص است دو دکمه در قسمت جلویی دستگاه وجود دارند. با یک دکمه می‌توان از ظرفیت 400 واتی دستگاه استفاده کرد و با فشار دادن دکمه‌ی دوم از ظرفیت 1200 واتی آن. مصرف برق دستگاه هم از نقاط مثبت آن است.

به‌طور معمول از بخاری‌های برقی انتظار مصرف بالای برق می‌رود، اما این بخاری برقی در حالت حداکثری گرمایش به توان مصرفی 1200 وات می‌رسد که البته این مقدار برای یک بخاری برقی مقدار مناسبی است.

قیمت روز و تصاویر بیشتر و خرید

بخاری برقی کم مصرف پارس خزر

 

بخاری برقی (هیتر) فن دار پارس خزر رومیزی مدل FH 2000P

بخاری برقی (هیتر) فن دار پارس خزر رومیزی مدل FH 2000P

ویژگی‌های محصول
وزن خالص: 6000 گرم
وزن با بسته بندی: 9000 گرم

قیمت روز و تصاویر بیشتر و خرید

 

بخاری برقی مدل زنبوی اراسته

بخاری برقی مدل زنبوی اراسته

ویژگی‌های محصول
وزن خالص: 3000 گرم
وزن با بسته بندی: 3050 گرم

درباره محصول
مجهز به قطع کن اتوماتیک موقع واڑگونی
دارای دوحالت گرمادهی 1000 وات و2000وات
ابعا(22*22*43)سانتیمتر
دارای نشان استاندارد

 

قیمت روز و تصاویر بیشتر و خرید

 

بخاری برقی کرسی تکسان

بخاری برقی کرسی تکسان

ویژگی‌های محصول
وزن خالص: 500 گرم
وزن با بسته بندی: 550 گرم

درباره محصول
مناسب برای کرسی ومحیط های کوچک
حداکثرتوان مصرفی 800وات
قابلیت تنظیم دما
دارای دوالمنت سرامیکی
ابعاد(15*10*20)سانتیمتر

قیمت روز و تصاویر بیشتر و خرید

بخاری برقی نواست مدل NH-1205H

بخاری برقی نواست مدل NH-1205H

ویژگی‌های محصول
وزن خالص: 1500 گرم
وزن با بسته بندی: 1950 گرم

درباره محصول
بخاری برقی هالوژنی نواست مدل 1205 تولید ایران بسیار کم مصرف، با دو المنت یا لامپ گرمایشی است که حداکثر توان 800 وات دارد. این بخاری تابشی برای گرم کردن فضای اطراف خود در محیط های سرد کاربرد زیادی دارد.

بخاری برقی Nova Set مدل NH-1205H کم حجم و سبک طراحی شده تا به آسانی بتوان آن را جابجا کرد و در هراتاق و حتی روی میز از آن استفاده نمود. علاوه بر آن این بخاری برقی کوچک و کم مصرف دارای سیستم قطع برق اتوماتیک می باشد

، به این صورت که اگر به صورت اتفاقی بخاری واژگون شود به صورت خودکار خاموش می گردد. این مزیت از آتش سوزی و خطرات این چنینی جلوگیری می کند.

قیمت روز و تصاویر بیشتر و خرید

 

بخاری برقی جی پاس مدل GWH28515

بخاری برقی جی پاس مدل GWH28515

برند جی پاس با دارا بودن بیش از 1500 کالا در زمینه لوازم خانگی یکی از برند های معتبر در آسیا و اروپا محسوب می شود . فن هیتر دیواری طرح اسپلیت جیپاس مدل GWH28515 یکی از دستگاههای بسیار مناسب برای تامین گرمایش در منزل و محل کار و یا هر مکان دیگر است.

دلایل این برتری را در زیر می آوریم . این فن هیتر قابلیت تنظیم اتوماتیک حرارت را در دمایی که توسط کاربر تعیین شده و بر روی پنل دستگاه هم نشان داده می شود ، را دارد همچنین در دو توان 1000 و 2000 وات قابل تنظیم می توان آن را قرار داد.تایمر 8 ساعته دستگاه امکان بسیار خوبی برای کاربر می باشد

تا بعد از ساعت معینی دستگاه را بطور خودکار خاموش کند. نصب دستگاه بسیار اسان بوده و بر روی دیوار چوبی و یا هر دیوار دیگری با دو پیچ قابل نصب است . با ریموت کنترل می توان تنظیمات دستگاه را انجام داده و آن را کنترل کرد .سیستم حفاظتی قطع اتوماjتیک در اثر افزایش دما نیز از امکانات ایمنی آن می باشد

بعد از خاموش کردن هیتر ، فن دستگاه ( بدون گرمایش )به مدت 30 ثانیه کار می کند تا حرارت مانده در قطعه گرم کننده را از دستگاه خارج کند . دقت شود که با تنظیم دما توسط ریموت کنترل و یا از روی پنل دمای نشان داده شده همان دمای تنطیم شده می باشد

اما بعد از 3 ثانیه دمای محیط نشان داده می شود و این فقط برای نمایش دما است و دمای تنظیم شده همان است که در لحظه تنظیم مشاهده شده است. همچنین دقت شود با توجه به قرار گرفتن این دستگاه بر روی دیوار و ارتفاع بیش از یک و نیم متر و یا هر مقدار دیگر ، دمای تنظیم باید بالاتر باشد

از دمایی که تمایل دارید در پایین اتاق و یا هر مکان بسته دیگر داشته باشید چون هوای گرم سبک تر است و قسمت بالاتر اتاق همیشه گرم تر خواهد بود . این مقدار را باید با توجه به ارتفاع قرار داده شده و محل قرار گیری با تجربه بدست بیاورید

بعنوان مثال وقتی دستگاه را در ارتفاع 2 متر از کف اتاق نصب می کنید برای اینکه ارتفاع نیم متری از کف اتاق دمای 25 درجه داشته باشد باید تنظیم را روی 32 یا 33 قرار بدهید و یا کمی بالاتر و یا پایین تر ، که این مقادیر با تجربه بدست می آید .

مشخصات کلی

 • ابعاد
  565x135x215 میلی متر
 • وزن
  3.1 کیلوگرم
 • وزن بسته‌بندی
  3.4 کیلوگرم
 • قابلیت نصب
  دیوار
 • مشخصات برق
  برق ورودی دستگاه 220 ولت 50 هرتز
 • ورودی برق دستگاه 3 شاخه مجهز به فیوز جهت حفاظت از شبکه برق خانگی و خود دستگاه

مشخصات هیتر برقی

 • میزان پوشش دهی
  20
 • قابلیت تنظیم دما
  دارد
 • حداکثر توان گرمایشی
  2000 وات
 • حداقل توان گرمایشی
  1000 وات
 • تنظیمات حرارت
  دارد
 • تنظیمات حرارتی
  دارد
 • ترموستات ایمنی
  دارد
 • سیستم قطع خودکار
  بله
 • ولتاژ ورودی برق
  240 – 220 ولت
 • سایر مشخصات
  قابلیت نمایش دما بر روی پنل دستگاه
 • ریموت کنترل با برد 7 متر
 • تایمر قابل تنظیم از 30 دقیقه تا 8 ساعت
 • دارای فن با دمپر با قابلیت تنظیم و هدایت اتوماتیک
 • امکان استفاده از فن جهت گردش هوا در محیط
 • سیستم حفاظتی قطع اتوماتیک در اثر افزایش بیش از حد دما
 • مصرف برق بسیار کم به علت مجهز بودن به سیستم ترموستات
 • نصب آسان ،با دو عدد پیج و رول پلاک طی 5 دقیقه
 • ریموت کنترل
  دارد

مشاهده قیمت و خرید

 

بخاری برقی ارشیا مدل Sakura

بخاری برقی ارشیا مدل Sakura

کرسی برقی ارشیا Arshia مدل SAKURA یک دستگاه مدرن با کاربرد سنتی و مصرف کم با رده انرژی A است که به شما این امکان را می دهد لذت نشستن کنار کرسی را بدون روشن کردن منقل و زغال تجربه کنید.

المنت برقی دستگاه با توان 350 وات به راحتی گرمایی مطبوع ایجاد می نماید، همچنین توسط ولوم چرخشی روی بدنه می توانید میزان حرارت دلخواه خود را از کم تا زیاد کنترل و تنظیم کنید.

کرسی برقی ارشیا دارای حفاظ شبکه ای مستحکم و ایمن با روکش عایق بوده و سیم بلند 3 متری به شما کمک می کند تا کارایی و استفاده راحت تری داشته باشید. در ضمن می توان توسط کلید روشن و خاموش بین راهی تعبیه شده روی سیم برق به آسانی وسیله را روشن یا خاموش نمود.

این کرسی از نظر ایمنی بسیار کارآمد بوده و مجهز به سیستم خاموشی خودکار در صورت ایجاد حرارت بیش از حد بوده و تا کم شدن دمای محیط دستگاه را موقتاً خاموش می کند تا از بروز آتش سوزی و خطرات احتمالی جلوگیری گردد.

مشخصات کلی

 • ابعاد
  9×32×30 میلی متر
 • وزن
  1.4 کیلوگرم
 • وزن بسته‌بندی
  0.4 کیلوگرم
 • مشخصات برق
  رده انرژی: A

مشخصات هیتر برقی

 • قابلیت تنظیم دما
  دارد
 • حداکثر توان گرمایشی
  350 وات
 • تنظیمات حرارت
  دارد
 • سیستم قطع خودکار
  خیر
 • ولتاژ ورودی برق
  220 ولت

مشاهده قیمت و خرید

قیمت بخاری برقی فن دار

 

بخاری برقی فن دار برفاب مدل QH-2800

بخاری برقی فن دار برفاب مدل QH-2800

بخاری برقی برفاب مدل QH-2800 با توان حرارتی 2600 وات وسیله‌ای کارآمد با طراحی زیبا، کاربری آسان و بازده حرارتی مناسب است که در فصل سرد فضایی دلپذیر در خانه یا محل کار ایجاد می‌کند. این بخاری مجهز به 6 المنت شیشه‌ای است که با فناوری جابه‌جایی- تابشی و بدون ایجاد شعله حرارت ایجاد می‌کند.

به همین دلیل حتی در مکان‌های بسته نیز می‌توانید بدون نگرانی از کاهش اکسیژن محیط، گرمای مطلوب داشته باشید. فن این دستگاه کمک می‌کند گرما به‌صورت همگن در فضا منتشر شود.

این محصول مجهز به ترموستات است که توسط آن می‌توان میزان حرارت دلخواه را تنظیم کرد. به کمک 4 کلید دیگر نیز می‌توان 6 المنت و فن دستگاه را روشن و خاموش کرد.

برای بازدهی یشتر از صفحه استیل منعکس کننده نور و حرارت در پس زمینه المنت‌ها استفاده شده است. این دستگاه مجهز به سیستم عملکرد ایمن است که در صورت واژگون شدن ناگهانی، به‌طور خودکار بخاری خاموش می‌شود تا از بروز آتش‌سوزی جلوگیری شود.

مشخصات کلی

 • ابعاد
  540 × 260 × 595 میلی متر
 • وزن
  6.5 کیلوگرم
 • وزن بسته‌بندی
  8.3 کیلوگرم
 • قابلیت نصب
  زمین , رو میزی

مشخصات هیتر برقی

 • قابلیت تنظیم دما
  دارد
 • حداکثر توان گرمایشی
  2600 وات
 • حداقل توان گرمایشی
  600 وات
 • تنظیمات حرارت
  دارد
 • ترموستات ایمنی
  دارد
 • سیستم قطع خودکار
  خیر
 • سیستم ضد انجماد
  ندارد
 • ولتاژ ورودی برق
  220 ولت
 • سایر مشخصات
  – دارای 6 المنت
 • – دارای فن
 • – دارای 4 دکمه که به وسیله آن می‌توان المنت‌ها و فن را کنترل کرد
 • – دارای صفحه استیل منعکس کننده نور و حرارت در پس زمینه المنت‌ها

مشاهده قیمت و خرید

 

بخاری برقی کاخلر کد KH-6601W-KH-6603B

بخاری برقی کاخلر کد KH-6601W-KH-6603B

مشخصات کلی

 • ابعاد
  650x150x440 میلی متر
 • وزن
  4.3 کیلوگرم
 • قابلیت نصب
  دیوار , زمین

مشخصات هیتر برقی

 • حداکثر توان گرمایشی
  2300 وات
 • حداقل توان گرمایشی
  100 وات
 • تنظیمات حرارت
  دارد
 • تنظیمات حرارتی
  دارد
 • ترموستات ایمنی
  دارد
 • سیستم قطع خودکار
  بله
 • سایر مشخصات
  ولتاژ ورودی: 220 ~ 240 ولت
 • فرکانس :50 هرتز
 • توان مصرفی: 1000~ 2300 – وات
 • قابلیت تنظیم توان حرارتی
 • سنسور ایمنی در برابر افزایش دما
 • سیستم خاموشی خودکار پس از واژگون شدن
 • سیستم ضد انجماد
 • بدنه فلزی مقاوم در برابر گرما
 • شبکه های فلزی مقاوم در برابر گرما
 • دسته های آرگونومیک برای جابجای
 • فن بی صدا
 • چراغ نشانگر
 • قابلیت نصب روی دیوار
 • ریموت کنترل
  ندارد

مشاهده قیمت و خرید

 

بخاری برقی درنیکا مدل EH-1730D

بخاری برقی درنیکا مدل EH-1730D

مشخصات کلی

 • ابعاد
  530x170x320 میلی متر
 • وزن
  3.22 کیلوگرم
 • قابلیت نصب
  زمین

مشخصات هیتر برقی

 • حداکثر توان گرمایشی
  1730 وات
 • تنظیمات حرارت
  دارد
 • تنظیمات حرارتی
  دارد
 • سیستم قطع خودکار
  خیر
 • ولتاژ ورودی برق
  220 ولت
 • سایر مشخصات
  سه حالت گرمادهی
 • ریموت کنترل
  ندارد

مشاهده قیمت و خرید

 

بخاری برقی کلورانس مدل 120R

بخاری برقی کلورانس مدل 120R

مشخصات کلی

 • ابعاد
  370x100x580 میلی متر
 • وزن
  2.5 کیلوگرم

مشخصات هیتر برقی

 • میزان پوشش دهی
  3 متر
 • حداکثر توان گرمایشی
  1200 وات
 • حداقل توان گرمایشی
  1200 وات
 • تنظیمات حرارت
  دارد
 • تنظیمات حرارتی
  دارد
 • سیستم قطع خودکار
  بله
 • سایر مشخصات
  دارای کنترل از راه دور و چرخش به چپ و راست
 • ریموت کنترل
  دارد

مشاهده قیمت و خرید

 

بخاری برقی دلونگی مدل HVY1020

بخاری برقی دلونگی مدل HVY1020

مشخصات کلی

 • ابعاد
  238x177x254 میلی متر
 • وزن
  0.6 کیلوگرم

مشخصات هیتر برقی

 • میزان پوشش دهی
  65 متر مکعب
 • حداکثر توان گرمایشی
  2000 وات
 • تنظیمات حرارت
  دارد
 • تنظیمات حرارتی
  دارد
 • ترموستات ایمنی
  دارد
 • سیستم قطع خودکار
  بله
 • سیستم ضد انجماد
  دارد
 • سایر مشخصات
  دارای گواهی IP21
 • قابلیت ضد انجماد
 • دارای دستگیره
 • دارای چراغ نشانگر
 • عایق بندی دولایه
 • قابل استفاده در حمام
 • ریموت کنترل
  ندارد

مشاهده قیمت و خرید

 

بخاری برقی فن دار برفاب مدل QH-3000

بخاری برقی فن دار برفاب مدل QH-3000

بخاری برقی برفاب مدل QH-3000 با توان حرارتی 3000 وات وسیله‌ای کارآمد با کاربری آسان و بازده حرارتی خوب است که در فصل سرد فضایی دلپذیر در خانه و محل کار ایجاد می‌کند. این بخاری مجهز به 6 المنت شیشه‌ای است که با فناوری جابه‌جایی- تابشی و بدون ایجاد شعله حرارت ایجاد می‌کند.

به همین دلیل حتی در مکان‌های بسته نیز می‌توانید بدون نگرانی از کاهش اکسیژن محیط، گرمای مطلوب داشته باشید. فن در این مدل بخاری برای انتشار گرما به‌صورت همگن تعیبه شده است.

این محصول مجهز به ترموستات است که توسط آن می‌توان میزان حرارت دلخواه را تنظیم کرد. به کمک 4 کلید دیگر نیز می‌توان 6 المنت و فن دستگاه را روشن و خاموش کرد.

برای بازدهی بیشتر از صفحه استیل منعکس کننده نور و حرارت در پس زمینۀ المنت‌ها استفاده شده است. این دستگاه مجهز به سیستم عملکرد ایمن است که در صورت واژگون شدن ناگهانی، به‌طور خودکار خاموش و از بروز آتش‌سوزی جلوگیری می‌کند.

مشخصات کلی

 • ابعاد
  715 × 255 × 540 میلی متر
 • وزن
  6 کیلوگرم
 • وزن بسته‌بندی
  8.5 کیلوگرم
 • قابلیت نصب
  زمین , رو میزی

مشخصات هیتر برقی

 • قابلیت تنظیم دما
  دارد
 • حداکثر توان گرمایشی
  3000 وات
 • حداقل توان گرمایشی
  600 وات
 • تنظیمات حرارت
  دارد
 • ترموستات ایمنی
  دارد
 • سیستم قطع خودکار
  خیر
 • سیستم ضد انجماد
  ندارد
 • ولتاژ ورودی برق
  220 ولت
 • سایر مشخصات
  – درای 6 المنت
 • – دارای فن
 • – دارای 4 دکمه که به وسیله آن می‎‌توان المنت‌ها و فن را کنترل کرد
 • – دارای صفحه استیل منعکس کننده نور و حرارت در پس زمینه المنت‌ها

مشاهده قیمت و خرید

 

بخاری برقی مدل EH1114

بخاری برقی مدل EH1114

مشخصات کلی

 • ابعاد
  210x110x290 میلی متر
 • وزن
  1.7 کیلوگرم
 • وزن بسته‌بندی
  1.7 کیلوگرم
 • قابلیت نصب
  رو میزی

مشخصات هیتر برقی

 • قابلیت تنظیم دما
  دارد
 • حداکثر توان گرمایشی
  1800 وات
 • تنظیمات حرارت
  دارد
 • تنظیمات حرارتی
  دارد
 • سیستم قطع خودکار
  بله
 • ریموت کنترل
  ندارد

مشاهده قیمت و خرید

 

بخاری برقی پارس کوشان مدل مینیاتور

بخاری برقی پارس کوشان مدل مینیاتور

بخاری برقی پارس کوشان مدل مینیاتور دارای یک سیستم محافظ اتوماتیک بوسیله یک میکروسوییچ می باشد که در صورت عدم تعادل بخاری یا واژگون شدن به طور اتوماتیک جریان را قطع و بخاری را خاموش میکند.

توجه داشته باشید که میکروسوئیچ طوری طراحی شده است که بخاری باید در یک سطح تراز قرار داده شود تا میکروسوئیچ اتصالات را برقرار کند و بخاری روشن شود.

بعد از استفاده شاسی کلید را در موقعیت خاموش قرار دهید و دو شاخه را از پریز خارج نمائید و به هشدارها و نکات ایمنی تا سرد شدن کامل توجه داشته باشید.

مشخصات کلی

 • ابعاد
  540x400x190 میلی متر
 • وزن
  3.8 کیلوگرم
 • قابلیت نصب
  زمین , رو میزی

مشخصات هیتر برقی

 • حداکثر توان گرمایشی
  1500 وات
 • تنظیمات حرارت
  در سه سطح
 • تنظیمات حرارتی
  دارد
 • ترموستات ایمنی
  دارد
 • سیستم قطع خودکار
  خیر
 • ریموت کنترل
  ندارد

مشاهده قیمت و خرید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.