کیسه فریزر پرمیس

با شغل جدیدم به فقر خاتمه دادم

زمانی که کسب و کار جدید خود را راه اندازی کردند توانستم با تجارت خود زندگی خود را تغییر داده و از فقر نجات یافته یک کارآفرین موفق شوم.

کیسه فریزر چسبی

یکی از مهمترین مشخصات کیسه فریزر چسبی استحکام آن است، شما می توانید بدون نگرانی از پاره شدن و ضعیف بودن، مواد غذایی و خوراکی مورد نظر را برای طولانی مدت نگهداری کنید.

همچنین مات نبودن و شفاف بودن نیز عامل مهم دیگری است که در تولید کیسه فریزر چسبی به خوبی رعایت شده است و این موضوع خود نشان دهنده کیفیت به شمار می رود.

کیسه فریزر چسبی

کیسه فریزر زیپی

گزینه خوبی برای نگهداری انواع کیسه فریزر زیپی، سبزیجات، نان، گوشت، مرغ، ماهی، انواع غذاهای پخته یا حتی نیمه آماده و غیره در یخچال شناخته می شود.

همچنین علاوه بر نگهداری مواد غذایی در یخچال، از انواع کیسه فریزر در فروشگاه های مختلف به جهت خرید و فروش محصولات نظیر میوه، خشکبار و غیره نیز استفاده می شود.

درواقع استفاده از کیسه فریزر و تفکیک و جداسازی مواد غذایی مختلف از هم، علاوه بر تسهیل کردن حمل و جا به جایی آنها، اجازه می دهد برای مدت طولانی تری بتوانید از یک ماده غذایی نگهداری کنید.

کیسه فریزر زیپی

کیسه فریزر پرمیس

یکی از کیسه فریزر پرمیس پر فروش این برند نوع رولی آن است، زیرا بسیار به صرفه و اقتصادی است و به دلیل طراحی خوبی که دارد اصلا جاگیر نیست.

این کیسه ها از محصولات و مشتقات پلی اتیلن می باشند که در آن ها مواد نو به کار رفته است؛ هر چقدر این کیسه ها شفاف تر باشند مواد با کیفیت تر ی در ساخت آن ها استفاده شده است.

ادامه مطلب  خرید قالب‌ تفلون ته چین مستطیلی

برای آشنایی بیشتر با کیسه فریزها، به بررسی مشخصات کیسه فریزر پرمیس می پردازیم.

همانطور که قبل تر به آن اشاره کردیم، انواع مختلفی از این کیسه در بازار موجود است، به عنوان مثال: کیسه زباله های کوچک و بزرگ،زیپ کیپ، کیسه فریزر های رولی و بسته بندی ،نوار بهداشتی می باشد.

کیسه فریزر پرمیس

حتما ببینید

توت فرنگی بسته ای

با انتخابی درست ثروت بر باد رفته ‌ام را جبران کردم

بعد از این ‌که در سال گذشته با شکست بزرگی در کسب ‌و کار خود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *