با این تکنیک های مجرب موفق و ثروتمند شوید

با این تکنیک های مجرب موفق و ثروتمند شوید

شروع یک کسب و کار موفق از یک تصمیم درست شروع می شود، و تصمیم درست از دید واضح به وجود می آید ، و دید مناسب در تجارت می باشد و شروع یک تجارت پر رونق از انتخاب زمینه کاری و نوع محصول می باشد؛ محصولات فراوان است و یکی از مناسب ترین محصولات أنواع درب آسانسور است.

درب آسانسور سلکوم

امروزه با توجه به گسترش صنایع ارتباطی می توان از طریق سایت های اینترنتی اقدام به خرید کرد و در زمان صرفه جویی نمود.

هم چنین از طریق این سایت ها می توان اطلاعاتی را هم در مورد انواع این درب آسانسور سلکوم و نحوه استفاده آن در مکان های مختلف آشنا شد.

کارخانه تولید درب آسانسور یکی از بزرگ ترین کارخانه ها در صادرات این محصول می باشد که توانسته بازار های داخلی بازارهای خارجی را در اختیار بگیرد در این عرصه موفقیت های زیادی کسب کند و باعث سربلندی ایران و تولید ملی شود و افتخار آفرین باشد. 

شما با مراجعه به بازار شاهد انواع مختلفی از درب های آسانسور می باشید که هرکدام دارای جنس و هم چنین طرح‌های مختلفی می باشند که یکی از آن ها درب می باشد که بسیار مقاوم بوده در نتیجه در برابر صدمات وارد شده استحکام خوبی را از خود نشان می دهد و شما می توانید طولانی مدت از آن استفاده کنید.

درب آسانسور سلکوم

درب بیمارستانی استیل

در جایی که طبق الزامات امکان استفاده از دربهای چوبی به جای درب بیمارستانی استیل وجود دارد، بحث تفاوت هزینه تعمیر و نگهداری درب استیل بادبزنی و درب چوبی بادبزنی مطرح می شود، بسیاری از مهندسان احساس می‌ کنند که می‌ توانند با خرید دربهای چوبی در هزینه های خود صرفه‌ جویی کنند.

ادامه مطلب  آموزش افزایش درآمد از طریق راه های مدرن

از آن جایی که چوب به راحتی رطوبت را جذب می کند، امکان دارد پوستش کنده شود، حباب بزند، پیچ بخورد و خم شود، تعویض یا تعمیر این دربهای آسیب دیده، نیازمند صرف هزینه زیادی است. 

اگر به دنبال درب بادبزنی بیمارستانی باکیفیت هستید، پیشنهاد ما به شما درب استیل بادبزنی است، به طور کلی دربهای فلزی، در صورت مراقبت صحیح، به طور معمول 30 سال (بیشتر) دوام می آورند.

همچنین این دربها در طول زمان ظاهر زیبا و شکیل خود را حفظ می کنند، هزینه های مربوط به تعمیر دربهای استیل بیمارستانی اغلب بسیار کمتر از هزینه های تعمیر دربهای چوبی مشابه است.

درب بیمارستانی استیل

درب ریلی چوبی

شاید برای شما عزیزان این سوال مطرح شود که چرا مکانیسم حرکت و عملکرد درب ریلی چوبی با دربهای معمولی متفاوت بوده و این نوع درب به این شکل باز و بسته می شود؟

برای پاسخ به شما عزیزان باید عرض کنیم که علت اصلی تفاوت این دو درب در شکل اتصال یا نصب آنها است، چون درب ریلی بر روی یک ریل فلزی که حالت کشویی دارد نصب می شود و در امتداد آن به عقب یا جلو حرکت می کند .

ولی درب معمولی را با لولاهای فلزی به یک چهارچوب متصل می نمایند و شکل حرکت کردن آن به طرف داخل یا خارج است.  در دو سر یا انتهای این ریلهای فلزی یا چوب که نقش نگهدارنده یا مسیر حرکت این دربها را بازی می کنند یک بست یا گیره قرار داده می شود .

که در پایان مسیر دربها را متوقف سازد و جلوی بیرون پریدن یا در رفتن آنها از جای خودشان را بگیرد، پس به این ترتیب فاصله حرکت آنها مشخص می شود.

ادامه مطلب  با جاه ‌طلبی به درآمد میلیاردی رسیدم

یک ویژگی مثبتی که این سبک دربها دارند این است که به دلیل حرکت نرم و آرام کشویی خود در زمان باز یا بسته شدن، اصلا صدایی تولید نمی کنند و برای افراد مزاحمت ایجاد نخواهند کرد و در نتیجه برای عبور و مرور آرام در هنگام شب خیلی مناسب تر از دربهای معمولی هستند.

درب ریلی چوبی

 

 

 

 

حتما ببینید

توت فرنگی بسته ای

با انتخابی درست ثروت بر باد رفته ‌ام را جبران کردم

بعد از این ‌که در سال گذشته با شکست بزرگی در کسب ‌و کار خود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *